شرکت حمل بار و فریت

بهترین شرکت حمل بار و فریت

دوشنبه ۰۸ آذر ۰۰

شرکت حمل بار و فریت

بهترین شرکت فریت بار در تهران
عمده کالاهای صادراتی از طریق هوایی مربوط به فرش، خشکبار، میوه و سبزیجات و لوازم شخصی مسافران می‌باشد. فریت بار توسط سایت شرکت راه سان کالا این امکان را به شما عزیزان می‌دهد که نگرانی بابت پرداخت هزینه‌های گزاف جریمه‌ی اضافه بار نداشته باشید. از طرفی از اتلاف وقت جهت حضور در صف‌های طولانی و به هم ریختن چیدمان چمدان و ساک‌های مسافری در زمان کنترل بار جلوگیری می‌کند. ( لیست اقلام یا پکینگ لیست) یکی از مدارکی است که جهت فریت بار بایستی به صورت استاندارد تهیه گردد و به گمرک مبدا و مقصد ارایه گردد که پرسنل شرکت در طول انجام عملیات بسته بندی این کار را انجام می دهند. بارهای فریت مسافری در تمامی مسیرهای هوایی ، به ازای هر کیلو گرم ، تا سقف 20 دلار از طرف شرکت های هواپیمایی عضو یاتا بیمه بوده و در صورت کافی نبودن سقف اعلام شده ، میبایست بیمه جداگانه متناسب با ارزش کالا خریداری گردد. لازم به یاد آوری است که پرداخت خسارت منوط به رعایت کامل استانداردهای لازم در بسته بندی کالا می باشد .

اگر شما عازم مسافرت به اروپا می‌باشید پس برای فریت بار نیازمند بلیت و پاسپورت هستید، اما اگر قصد شما از فریت ارسال سوغات و یا هدیه و یا هرگونه وسیله‌ای برای دوستان و آشنایانتان می‌باشد دیگر نیازی به ارائه بلیت و پاسپورت برای فریت بار به اروپا ندارید. 1- مسافری که شرکت هواپیمایی خاصی را برای مسافرت خود انتخاب می کند لزوماً نباید با همان شرکت هواپیمایی بار خود را فریت نماید و حق انتخاب با خود مسافر می باشد. حمل خرده بار به صورت ریلی به مقاصد اروپایی، آمریکایی و استرالیا و یا سایر مقاصد در حال حاضر از ایران ممکن نبوده و یا در صورت امکان فقط برای مقاصد داخلی می باشد. بسته بندی بار می بایست به گونه ای باشد که حتی المقدور از تکان خوردن و حرکت بار در داخل آن جلوگیری گردد. برای لوازم شکستنی نظیر ظروف آشپزخانه و قاب عکس بهتر است توسط چندین لایه نایلون حباب دار، محافظت گردد.

اخذ مدارک دیگر شامل گواهی مبدا ، نتیجه آزمایشگاه ، گواهی استاندراد و یا گواهی بهداشت برای اینگونه بارها بسته به نوع آن ها و قوانین گمرکی مبدا و مقصد لازم می باشد. بطور مثال برای فریت بار به کانادا شما یک سری لوازم شیشه ای آشپزخانه دارید که با هزینه زیاد هم ارسال می شود . اگر این لوازم به صورت استاندارد و با استفاده از نایلون و کاغذ ضربه گیر بسته بندی نشود .

گیرنده کالا با در دست داشتن کارت شناسایی به گمرک مقصد مراجعه نموده و کالا را تحویل خواهند گرفت. در شرایط فعلی امکان ارسال کالا به مقصد ازمیر وجود ندارد و مقصد نهایی استانبول است . ممکن است در شرایط کنونی کرونا، که پروازها بصورت مرتب انجام نمیشود ، این زمان افزایش یابد. برای اطلاعات بیشتر میتوانید صفحه ی مدارک فریت بار را مطالعه نمایید. خروج اشیاء عتیقه ، آثار هنری اصیل ، کتابهای خطی و چاپ سنگی ، قطعات خوشنویسی شده، اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره، سنگهای قیمتی، ارز، ریال ایران، تابلوهای نقاشی اصل، قالی و قالیچه دستبافت عتیقه و هر نوع اشیای تاریخی و میراث فرهنگی ممنوع است.

این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می‌باشد. شاید شما جزء آن دسته افراد باشید که مدام کلمه‌ی فریت بار را شنیده باشید درحالیکه از خود می‌پرسید فریت بار چیست؟ کلمه‌ی فریت بار به حمل و نقل کالا به صورت (درون شهری، برون شهری، بین المللی، حمل اضافه بارهای مسافری یا تجاری) از گمرکات مستقر در فرودگاه‌ها به سایر نقاط دنیا با هزینه‌ای اندک اطلاق می‌شود. اکثر مسافرانی که قصد اقامت طولانی مدت در کشورهای اروپایی , کانادا , امریکا و استرالیا را دارند همیشه موقع مسافرت به غیر از بار همراه ی که دارند به میزان زیادی بار اضافه مسافری نیز همراه خود دارند . که این بار را برای اینکه بتوانند به مقصد خود ببرند نیاز به یک شرکت معتبر و متخصص در امر فریت بار دارند . پادمیرا راه با ارائه خدمات نوین و کیفیت بالا می تواند بار شما را به صورت کاملا صحیح و سالم به مقصد شما بفرستد. یکی از روشهای حمل و نقل بین المللی به ویژه برای کالاهای تجاری , از کشوری به کشور دیگر ارسال بار هوایی است که صادرات بار هوایی نیز خوانده می شود .
شرکت فریت بار
ولی اگر لوازم شما متشکل از مبلمان یا ست خواب استیل،دستگاه های صنعتی،لوسترهای بزرگ و تابلوهای ظریف باشد باید برای جلوگیری از آسیب های احتمالی از جعبه چوبی جهت انتقال آنها استفاده کرد. شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت در ارسال کلیه ی بارهای تجاری و غیر تجاری ، ارسال محموله های خاص و کالاهای خطرناک، ارسال کالاهای صنعتی ،نمایشگاهی وغیره با درایت داشتن کادر حرفه ای آمادگی مشاوره و خدمات رسانی به شرکتها و صادرکنندگان محترم می باشد. یکی از خدمات به‌روز و قابل توجه این شرکت، سرویس پیامکی می باشد، که در آن، مراحل مختلف صدور بارنامه توسط سامانه پیامکی شرکت، به اطلاع فرستنده و گیرنده‌ی بار می رسد.

در روش دوم نیز به صورت مستقیم به دفاتر ایرلاین های داخلی مراجعه کرده و بار خود را تحویل می دهید. بعد از انجام تشریفات اداری وصدور بارنامه، وسایل شما به مقصد مورد نظر ارسال می شود. تمامی کارهایی که در بالا ذکر شدند تاثیر مستقیم در تعیین هزینه و قیمت هر کیلو بار هوایی دارند . شرکت آسان کارگو در همان در خواست ابتدای یک هزینه برای هر کیلو بار هوایی به مشتری اعلام می کند و هیچ ریالی به آن اضافه نخواهد شد.

با این توصیف می توان به زبان ساده گفت که حمل و ارسال کالا و بار یا هر نوع محموله دیگر با استفاده از هواپیماهای ترابری را از کشور مبدا به سمت کشور مقصد صادرات بار هوایی گویند . ارسال بار هوایی برای کالاهایی که در چمدان و کوله پشتی جا نمی‌شود؛ اما نیاز است به خارج از کشور ارسال شوند کمک کرده است مشکلات بسیاری از مسافران حل شود. اکنون شرکت جهان کالا با خدمات تخصصی در این زمینه راه را برای بسیاری از مشتریان هموار کرده است. در کنار مسافران با توجه به افزایش نرخ ارز بسیاری از کالاهای تجاری نیز از خدمات شرکت هایی چون جهان کالا بهره می‌برند و کالاهای خود را به دست مشتریان خود می‌رسانند. قبل از هر چیزی باید توضیح دهیم که شرکت فریت بار پادمیرا راه به هیچ عنوان بار پک شده قبول نمی کند و باید بار توسط نیروهای شرکت بسته بندی شده باشد . از این رو صفر تا صد کار ارسال بار شما را بر عهده دارد از بسته بندی تا تحویل در فرودگاه مقصد .

اما اگر وزن این محموله ۱۰۰۰ کیلو باشد ممکن است به زمان بیشتری نیاز باشد تا این بار به فرودگاه مقصد برسد. باید توجه داشته باشید که در صنعت حمل و نقل هوایی اولویت ارسال کالا با کالاهای فاسد شدنی ،کالاهایی رادیو اکتیو و حیوانات زنده است. جهت کسب اطلاع دقیق از قیمت و هزینه ارسال بار هوایی می توانید بار کارشناسان ما در تماس باشید تا هزینه فریت بار به مقصد خود را با ریز هزینه ها برای شما اعلام کنند . بهترین راهنمایی را در خصوص ارسال بار مسافری و اضافه بار برای شما خواهیم داشت . شرکت پادمیرا راه جهت آسایش و راحتی مشتریان خود می تواند بار مسافری را به مدت ۴۰ روز رایگان در انباری خود به صورت بسته بندی شده و ایمن نگهداری کند تا مسافر به مقصد برسد و هر زمان که خواست بار برایش ارسال می شود . بعد از ۴۰ روز باید توجه داشته باشید هزینه انبار داری بهش تعلق خواهد گرفت .

بر اساس قوانین حمل بار هوایی و فریت بار از طریق صدور بارنامه هوایی و هم چنین با هزینه ای کمتر از اضافه بار مسافران به مقصد مورد نظر مسافران ارسال می شود . شرکت راه سان کالا با بیش از یک دهه تجربه مدیران در بخش خدمات حمل و نقل و بازرگانی، فریت بار، حمل و نقل هوایی، جهت پایین آوردن هزینه‌ها در بخش صادرات و واردات و بالا بردن کیفیت خدمات تاسیس شده تا با توجه به توان و تجربه بالای پرسنل رضایت مشتریان را تامین نماییم. مهمترین اعداد در کالاهای خطرناک که توسط برگه اطلاعات ایمنی مواد از محموله شما تعریف می شود ، کلاس IMCO و شماره UN است.کدهای IMDG / IMCO توسط سازمان بین المللی دریایی برای حمل و نقل ایمن کالاهای خطرناک با کشتی و جلوگیری از آلودگی دریایی تنظیم شده است. شماره های UN (شماره های سازمان ملل) اعداد چهار رقمی هستند که مواد خطرناک و مواد (مانند مواد منفجره ، مایعات قابل اشتعال ، اکسید کننده ها ، مایعات سمی و غیره) را در چارچوب حمل و نقل بین المللی شناسایی می کنند. به طور کلی حمل و نقل DG یک مأموریت مسئولانه است ، زیرا محصولات طبقه بندی شده خطرناک با خطر احتمالی انفجار ، آتش سوزی ،یا خطر برای انسان یا محیط زیست در طول فرآیند بارگیری یا حمل و نقل ارتباط مستقیم دارند. بنابراین ، از نظر قانون بسیار مهم و ضروری است که حمل و نقل محموله های طبقه بندی شده توسط متخصصان کاملاً آموزش دیده با لوازم خاص متناسب با ماهیت و شرایط بار انجام شود.
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.